МА Синтетички восок 750мл. - 19606 ЦЕНА: 199 ден
МА Чистач на фелни РЕД 750мл. - 19601 ЦЕНА: 299 ден

МА Нутрална активна пена Црвено овошје 1л. – 19607

Има на залиха

Шифра:19607

ЦЕНА: 299 ден

MA Neutralna aktivna pena Crveno ovoshje 1l . – 19607
Концентрирана активна пена со мирисни ноти на црвено овошје. Неутрална ПХ вредност за безбедно миење на возилото. ПРоизводот е безбеден за сите
заштити како заштити од возок, хибридни и керамички заштити. Производот може да се користи за рачно и перење под притисок. Разредете со вода во зависност од нечистотијата на втомобилот.

Тежина 1.100 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе