МА Нутрална активна пена Црвено овошје 1л. - 19607 ЦЕНА: 299 ден
МА Балсам за нега на кожа 3 во 1 - 250мл. -19582 ЦЕНА: 248 ден

МА Чистач на фелни РЕД 750мл. – 19601

Има на залиха

Шифра:19601

ЦЕНА: 299 ден

MA Cistac na felni RED 750ml. – 19601
Ефикасно ја отстранува тврдокорната нечистотија од бандажите без да ги оштети. Може да се користи кај сите типови на челични, алуминиумски, хромирани и лакирани бандажи.
Создава црвен ефект. Секогаш да се употребува на ладни бандажи. Почекајте 90 секунди и потоа исплакнете темелно со силен млаз вода.

Тежина 0.750 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе