Попуст
МА Средство за клима уред ФРЕШ 150мл. - 19092 ЦЕНА: 188 ден
MA Дресинг за пластика и винил 500мл. - 19624 ЦЕНА: 399 ден

СУПЕР СЕТ Прскалка за пена Алта + Концетрат Активна пена – 100661

1 на залиха

Шифра:100661

ЦЕНА: 1,331 ден

1 на залиха

SUPER SET Prskalka za pena Alta + Koncentrat aktivna pena – 100661

Prskalka ALTA 2000 Viton PENA AL4002 007490

  • Нерѓосувачки челик AISI 316 
  • Безбедносна рачка
  • Вентил кој долго го држи притисокот
  • Распрскувач на пена
  • Макс. капацитет 2 лит
  • Притисок 2 бара

МА Неутрален Активен шампон 1л.

Мирисна, концентрирана активна пена со неутрална pH вредност за безбедно и ефикасно перење на автомобилот. Благодарение на употребата на модерна технологија, производот е безбеден за возила заштитени со секаков вид восоци и керамички заштити. Производот има високи својства на пенење, лесно се исплакнува. Производот може да се користи во перачи под притисок, како и при рачно перење.

Разредување за на перач под притисок 1:10-15

За рачно перење: 1:100

Тежина 1.350 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе