WD-40 Спреј 400ml. 44204 ЦЕНА: 364 ден
Држач за телефон BUSY - 50685 ЦЕНА: 267 ден

WD-40 Smart Спреј 420ml. 44736

Има на залиха

Шифра:44736

ЦЕНА: 493 ден

wd40:

WD-40 Smart Sprej 420ml. 44736

  •  Чисти
  • Дислоцира вода
  • Продира
  • Подмачкува
  • Штити

https://www.youtube.com/watch?v=-ZLEyWP52Go

Тежина 0.507 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “WD-40 Smart Спреј 420ml. 44736”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе