Сјаен шампон Sonax - концентрат 314341 ЦЕНА: 229 ден
Отстранувач на инсекти Sonax - STAR 233400 ЦЕНА: 440 ден

Шампон со восок – Sonax 313200

Достапен

Шифра:313200

ЦЕНА: 350 ден

Спореди

Sampon so vosok – Sonax 313200

Брзо миење и грижа за лакот. Во исто време чисти и заштитува. Нечистотијата ефикасно се отстранува, а восочните состојки се наменети за заштита и зацврстување на лакот. Нето: 500 мл.

Тежина 0.589 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Шампон со восок – Sonax 313200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе