Кокпит спреј за шал табла - Falcon 100100 ЦЕНА: 219 ден
Одвијач и подмачкувач Profitech 400мл. (097009) ЦЕНА: 155 ден

Лепак за гуми Falcon – 097014

Има на залиха

Шифра:97014

ЦЕНА: 213 ден

Lepak za gumi Falcon  – 097014

Лепакот за гуми содржи специјална формула која брзо ја пумпа дупнатата гума. Со употребата на овој лепак нема потреба да менувате гума или да употребувате дигалка. Заштедува време и не го менува балансот на гумите. Ги лепи пукнатините на гумата и ја пумпа до 20 lbs (240kPa) притисок. Нето: 450 мл.

Тежина 0.420 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лепак за гуми Falcon – 097014”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе