Нема на залиха
SONAX Profiline Керамичка заштита CC EVO - 237941
Марамици за кокпит Ванила - 100099 ЦЕНА: 120 ден

Универзален шампон Clinex – 5л. – 40098

Не е достапен

Шифра:40098

ЦЕНА: 470 ден

Нема на залиха

Спореди

Univerzalen sampon Clenex – 5l. – 40098
Шампон за автомобили и камиони. Ја одстранува наталожената нечистотија. Штити од дополнително валкање. Остава чиста површина без траги. Нето: 5л.

Тежина 5.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе