Пластична инка - 135 мм. - 210 ЦЕНА: 80 ден
Навлака за волан (камионска) 40 cm - 52272 ЦЕНА: 479 ден

Ракавица за миење на возила 2 во 1 – 4205

Има на залиха

Шифра:4205

ЦЕНА: 120 ден

Rakavica za mienje na vozila 2 vo 1 – 4205

Тежина 0.200 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе