Полир и восок (прогресивен) - Sonax 202100 ЦЕНА: 706 ден
Шампон со восок - Sonax 313200 ЦЕНА: 375 ден

Сјаен шампон Sonax – концентрат 314341

Има на залиха

Шифра:314341

ЦЕНА: 246 ден

Sjaen sampon Sonax – koncentrat 314341

Шампон со конвентрирана моќ на миење за мануелно перење на возилото. Делува брзо и темелно ги отстранува нечистотиите од патот. Соодветен за миење на сите обоени надворешни површини, метал, стакло, пластика, гума како и церади, порцелан и енамел. Без фосфати. Нето: 1 л.

Тежина 1.162 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сјаен шампон Sonax – концентрат 314341”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе