Нема на залиха
Одржувач на гуми пена - Sonax 435300 ЦЕНА: 420 ден
Спреј за одржување на ланци - Sonax 476100 ЦЕНА: 270 ден

Универзален подмачкувач Sonax – SX90 со распрскувач 474100

Нема на залиха

Шифра:474100

ЦЕНА: 200 ден

Нема на залиха

Univerzalen podmackuvac Sonax – SX90 so rasprskuvac 474100

Тежина 0.12 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Универзален подмачкувач Sonax – SX90 со распрскувач 474100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе