Нема на залиха
Гумени патосници Gumex – Skoda Superb (2002-2008) - 211143 ЦЕНА: 1,750 ден
Workstuff Апликатор – 380622 ЦЕНА: 290 ден

SONAX Profiline Мултистар 1л. – 627405

Не е достапен

Шифра:627405

ЦЕНА: 850 ден

Нема на залиха

Спореди

SONAX Profiline Multistar 1l. – 627405
Високо ефикасен чистач за сите површини на возилото (внатрешност/надворешност). Брза и ефикасна работа за професионалците. Sonax Multistar содржи голема моќ за чистење и ги чисти и тврдокорните нечистотии (масло, маснотии и др.) Со пријатен и свеж мирис.

Тежина 1.19 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе