Гел за пластика за надворешност - Sonax 210300 ЦЕНА: 1,200 ден
Полир паста Sonax Finish 224300 ЦЕНА: 3,067 ден

Активен шампон Sonax – Extreme 214200

Има на залиха

Sku:214200

ЦЕНА: 400 ден

Спореди

Aktiven sampon Sonax – Extreme 214200

Многу економичен и високо концентриран шампон со нова комбинација од активни состојки. Брзо и темелно ја отстранува нечистотијата. Доколку се употреби нерастворен, ги отстранува дури и најзакоравените нечистоти како што е изметот од птици и остатоците од инсекти. Погоден за миење на обоени површини, кабриолет кровови, метал, стакло, пластика, гума, церади , порцелан и енамел. Делува нежно на површините благодарение на навлаките актвини состојки. Без фосфати. Нето: 500 мл.

Weight 0.60 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Активен шампон Sonax – Extreme 214200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top