Отстранувач на ДИМ Smoke-Ex 292241 ЦЕНА: 600 ден
Кровен куфер МАРАТОН 400л. црн мат 5788 ЦЕНА: 16,150 ден

Активна пена Sonax Profiline – 618300 1L

Има на залиха

Шифра:618300

ЦЕНА: 800 ден

Aktivna pena Sonax Profiline – 618300 1L
Професионално средство за чистење на нечистотии со одлична пена за перење автомобили со помош на пена за распрскување. Совршено прилагоден за употреба како шампон, средство за отстранување на инсекти и чистач на рабови. Концентрат за минимум 50 автомобили. Пријатна миризба, pH Неутрална и компатибилна за возила обложени со фолија.

Користење:

За пеномати во зависност од големината и литражата.
1:10 до 1 :20 сооднос со вода.

Испрскајте го возилото од горе надолу, потоа поминете со сунѓер. Исплакнете со млаз вода.

За рачно перење:
Соодност со вода 50мл. концентрат во 10 литри топла вода. Поминете со специјален сунѓер за перење возила.

Исплакнете со чиста вода. Да не се користи на топла површина и да не се дозволи сушење. Заштитете од мрзнење.

Тежина 1.0 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Активна пена Sonax Profiline – 618300 1L”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе