MA Дресинг за пластика и винил 500мл. - 19624 ЦЕНА: 380 ден
МА Нутрална активна пена Црвено овошје 1л. - 19607 ЦЕНА: 240 ден

МА Синтетички восок 750мл. – 19606

Достапен

Шифра:19606

ЦЕНА: 180 ден

Спореди

MA Sinteticki vosok 750ml. – 19606

Восок за  брзо полирање, го штити лакот од прашина и дава висок сјај. Ја продлабочува бојата и штити од УВ зраци. Може да се користи на сите надворешни површини како што се

прозорци, пластика, гумени елементи. За сите видови на боја. Не остава траги.  Нанесувајте на помали места и чист автомобил. Совршен за заштита од надворешни влијанија: дожд, прашина, УВ зраци и сл.

Тежина 0.850 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе