Одмрзнувач за стакло - Sonax 331241 ЦЕНА: 269 ден
Стартeр за мотор - Sonax 312100 ЦЕНА: 349 ден

Одмрзнувач на брави – Sonax 331541

Достапен

Шифра:331541

ЦЕНА: 120 ден

Спореди

Odmrznuvac na bravi – Sonax 331541

Ги одмрзнува замрзнатите брави за секунда и за долго време штити од повторно замрзнување. Ја подмачкува бравата и ја одржува. Нето: 50 мл.

Тежина 0.06 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Одмрзнувач на брави – Sonax 331541”
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе