Одмрзнувач за стакло - Sonax 331241 ЦЕНА: 269 ден
Стартeр за мотор - Sonax 312100 ЦЕНА: 349 ден

Одмрзнувач на брави – Sonax 331541

Има на залиха

Sku:331541

ЦЕНА: 120 ден

Спореди

Odmrznuvac na bravi – Sonax 331541

Ги одмрзнува замрзнатите брави за секунда и за долго време штити од повторно замрзнување. Ја подмачкува бравата и ја одржува. Нето: 50 мл.

Weight 0.06 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Одмрзнувач на брави – Sonax 331541”
TypeWidthProfileSizeSpeed

You may also like…

Back to Top