Одмрзнувач на брави - Sonax 331541 ЦЕНА: 120 ден
Еленска крпа за кола - Sonax 417700 ЦЕНА: 299 ден

Стартeр за мотор – Sonax 312100

Има на залиха

Шифра:312100

ЦЕНА: 349 ден

Starter za motor – Sonax 312100

Доверлив производ за стартување на бензински и дизел мотори. Го обезбедува сигурниот старт на моторот. Го заштитува моторот и акумулаторот и оневозможува замрзнување на карбураторот. Се користи за патнички возила, тешки товарни возила, бродови, косилки за трева, земјоделска машинерија итн. Нето: 250 мл.

Тежина 0.25 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Стартeр за мотор – Sonax 312100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе