Одмрзнувач на брави - Sonax 331541 ЦЕНА: 100 ден
Еленска крпа за кола - Sonax 417700 ЦЕНА: 268 ден

Стартeр за мотор – Sonax 312100

Достапен

Шифра:312100

ЦЕНА: 300 ден

Спореди

Starter za motor – Sonax 312100

Доверлив производ за стартување на бензински и дизел мотори. Го обезбедува сигурниот старт на моторот. Го заштитува моторот и акумулаторот и оневозможува замрзнување на карбураторот. Се користи за патнички возила, тешки товарни возила, бродови, косилки за трева, земјоделска машинерија итн. Нето: 250 мл.

Тежина 0.25 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Стартeр за мотор – Sonax 312100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе