Чистач за клима Фалкон 500мл - 97013 ЦЕНА: 259 ден
Одвијач и подмачкувач Фалкон 220мл. - 97008 ЦЕНА: 113 ден

Одмрзнувач со гребалка Фалкон 650мл. – 97022

Достапен

Шифра:97022

ЦЕНА: 139 ден

Спореди

Odmrznuvac so grebalka Falcon 650ml. – 97022

Брзо ги отстранува мразот и снегот од шофершајбната и стаклата на прозорците, без никаква штета. Остава транспарентен филм на површината на стаклото и штити од понатамошно замаглување и замрзнување. Брзо ја отстранува ледената вода од стаклата и заштедува време за загревање. За посовршен ефект доколку слојот на мраз е многу дебел, прво напрскајте па потоа искористете го капачето на пакувањето за да го отстраните.

Тежина 0.70 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Одмрзнувач со гребалка Фалкон 650мл. – 97022”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе