Лосион за заштита на кожа - Sonax 291141 ЦЕНА: 480 ден
Одмрзнувач на брави - Sonax 331541 ЦЕНА: 120 ден

Одмрзнувач за стакло – Sonax 331241

Има на залиха

Sku:331241

ЦЕНА: 269 ден

Спореди

Odmrznuvac za staklo – Sonax 331241

Ги одмрзнува стаклата за секунда, го топи и одстранува мразот и ги штити од повторно замрзнување. Обезбедува јасна и чиста видливост. Нето: 500 мл.

Weight 0.57 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Одмрзнувач за стакло – Sonax 331241”
TypeWidthProfileSizeSpeed

You may also like…

Back to Top