Лосион за заштита на кожа - Sonax 291141 ЦЕНА: 480 ден
Одмрзнувач на брави - Sonax 331541 ЦЕНА: 100 ден

Одмрзнувач за стакло – Sonax 331241

Достапен

Шифра:331241

ЦЕНА: 260 ден

Спореди

Odmrznuvac za staklo – Sonax 331241

Ги одмрзнува стаклата за секунда, го топи и одстранува мразот и ги штити од повторно замрзнување. Обезбедува јасна и чиста видливост. Нето: 500 мл.

Тежина 0.57 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Одмрзнувач за стакло – Sonax 331241”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 + 8 =

TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе