Нема на залиха
Мек чистач - Sonax 426100 ЦЕНА: 349 ден
Еластичен чистач Sonax 417400 ЦЕНА: 740 ден

Микрофибер сунѓер Sonax – за бандажи 417541

Нема на залиха

Sku:417541

ЦЕНА: 340 ден

Out of stock

Спореди

Mikrofiber sunger Sonax – za bandazi 417541

Се користи за темелно чистење на бандажите, особено со користење на Sonax средствата за чистење бандажи. Погодна за чистење на специфично закоравените и тешко достапните места.

Weight 0.135 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Микрофибер сунѓер Sonax – за бандажи 417541”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top