Нема на залиха
Чистач на тапацир концетрат Sonax - Profiline 321605 ЦЕНА: 3,000 ден
Средство против замрзнување и чиста видливост -20 ℃ - Sonax 332341 ЦЕНА: 140 ден

Одмрзнувач стакло спреј + 33 мл. – Sonax 331300

Нема на залиха

Sku:331300

ЦЕНА: 230 ден

Out of stock

Спореди

Odmrznuvac staklo sprej + 33ml. – Sonax 331300

Ги одмрзнува стаклата за секунда, го топи и одстранува мразот и ги штити од повторно замрзнување. Обезбедува јасна и чиста видливост. Нето: 400 мл.

Weight 0.46 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Одмрзнувач стакло спреј + 33 мл. – Sonax 331300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top