Нема на залиха
Чистач на тапацир концетрат Sonax - Profiline 321605 ЦЕНА: 3,000 ден
Средство против замрзнување и чиста видливост -20 ℃ - Sonax 332341 ЦЕНА: 140 ден

Одмрзнувач стакло спреј + 33 мл. – Sonax 331300

Не е достапен

Шифра:331300

ЦЕНА: 230 ден

Нема на залиха

Спореди

Odmrznuvac staklo sprej + 33ml. – Sonax 331300

Ги одмрзнува стаклата за секунда, го топи и одстранува мразот и ги штити од повторно замрзнување. Обезбедува јасна и чиста видливост. Нето: 400 мл.

Тежина 0.46 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Одмрзнувач стакло спреј + 33 мл. – Sonax 331300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе