Нема на залиха
Лајтнинг (сертифициран) УСБ Кабел 1.0 м. ПВЦ Busy 50692 ЦЕНА: 749 ден
SONAX Течност против замрзнување и чист видик -20 - 332555 ЦЕНА: 686 ден

Заштита за кедери – Sonax 499000

Нема на залиха

Шифра:4999000

ЦЕНА: 277 ден

Нема на залиха

Zasita za kederi – Sonax 499000

Ги спречува гумените делови на вратите, покривите на кабриолет автомобили, прозорците и капаците на багажникот од лепење во текот на зимата. Ја одржува гумата, ја чува еластична и ја штити од кршливост.
Тежина 0.05 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштита за кедери – Sonax 499000”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе