Прскалка АЛТА 500 Херметик 007485 ЦЕНА: 180 ден
Прскалка АЛТА 1500 Витон АЛ4000 007487 ЦЕНА: 800 ден

Прскалка АЛТА 1000 Херметик 007486

Има на залиха

Шифра:007486

ЦЕНА: 200 ден

Prskalka ALTA 1000 Hermetic 007486

  • Макс. капацитет 1 лит.
  • Агол на распрскување 60 степени
Тежина 0.120 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Прскалка АЛТА 1000 Херметик 007486”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе