Прскалка АЛТА 500 Херметик 007485 ЦЕНА: 175 ден
Прскалка АЛТА 1500 Витон АЛ4000 007487 ЦЕНА: 800 ден

Прскалка АЛТА 1000 Херметик 007486

Достапен

Шифра:007486

ЦЕНА: 200 ден

Спореди

Prskalka ALTA 1000 Hermetic 007486

  • Макс. капацитет 1 лит.
  • Агол на распрскување 60 степени
Тежина 0.120 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Прскалка АЛТА 1000 Херметик 007486”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе
Follow by Email
Instagram