Нема на залиха
Освежувач Клип Вундер баум Ванила - 97190 ЦЕНА: 149 ден
Зимски СЕТ гребалка+лопата+четка - 100016 ЦЕНА: 600 ден

Одмрзнувач за стакло Praxis – 650 ml. 76063

Нема на залиха

Sku:76063

ЦЕНА: 169 ден

Out of stock

Спореди

Odmrznuvac za staklo Praxis – 650 ml. 76063

Ефикасно средство за одмрзнување на стаклата од автомобилот. Совршено го отстранува мразот, спречува замрзнување, формира заштитен слој и не е штетен за пластика и гума.

Weight 0.630 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Одмрзнувач за стакло Praxis – 650 ml. 76063”
TypeWidthProfileSizeSpeed

You may also like…

Back to Top