Нема на залиха
Освежувач Клип Вундер баум Ванила - 97190 ЦЕНА: 149 ден
Зимски СЕТ гребалка+лопата+четка - 100016 ЦЕНА: 600 ден

Одмрзнувач за стакло Praxis – 650 ml. 76063

Нема на залиха

Шифра:76063

ЦЕНА: 169 ден

Нема на залиха

Odmrznuvac za staklo Praxis – 650 ml. 76063

Ефикасно средство за одмрзнување на стаклата од автомобилот. Совршено го отстранува мразот, спречува замрзнување, формира заштитен слој и не е штетен за пластика и гума.

Тежина 0.630 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Одмрзнувач за стакло Praxis – 650 ml. 76063”
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе