SONAX Сунѓер за нечистотии - 416000 ЦЕНА: 198 ден
SONAX Xtreme крпа за чистење и сушење - 417741 ЦЕНА: 459 ден

SONAX Сунѓер за инсекти – 427141

Има на залиха

Шифра:427141

ЦЕНА: 159 ден

SONAX Sungjer za insekti – 427141

Иновативен сунѓер за чистење и отстранување на инсекти и други тврдокорни нечистотии од стакло, боја и пластика.

Тежина 0.020 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе