Нема на залиха
Отстранувач на наслаги - Sonax 513200 ЦЕНА: 760 ден
Авто полир - Sonax 300100 ЦЕНА: 320 ден

Отстранувач на смола – Sonax 390100

Не е достапен

Шифра:390100

ЦЕНА: 190 ден

Нема на залиха

Спореди

Otstranuvac na smola – Sonax 390100

Ја отстранува смолата, изметот од птици и другите органски нечистотии од бојата, стаклата, хромираните и пластични површини, брзо и комплетно, без остатоци. Може да се третираат дури и квалитетните Џенон фарови како и стаклените фарови со ефект за елиминирање на одблесокот. Не ги оштетува третираните површини. Нето: 100 мл.

Тежина 0.132 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Отстранувач на смола – Sonax 390100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе