Нема на залиха
Отстранувач на наслаги - Sonax 513200 ЦЕНА: 780 ден
Авто полир - Sonax 300100 ЦЕНА: 369 ден

Отстранувач на смола – Sonax 390100

Нема на залиха

Sku:390100

ЦЕНА: 190 ден

Out of stock

Спореди

Otstranuvac na smola – Sonax 390100

Ја отстранува смолата, изметот од птици и другите органски нечистотии од бојата, стаклата, хромираните и пластични површини, брзо и комплетно, без остатоци. Може да се третираат дури и квалитетните Џенон фарови како и стаклените фарови со ефект за елиминирање на одблесокот. Не ги оштетува третираните површини. Нето: 100 мл.

Weight 0.132 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Отстранувач на смола – Sonax 390100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top