Нема на залиха
SONAX Сунѓер за инсекти - 427141 ЦЕНА: 170 ден
SONAX Прскалка за пена 1 лит. - 496541 ЦЕНА: 3,714 ден

SONAX Xtreme крпа за чистење и сушење – 417741

Нема на залиха

Шифра:417741

ЦЕНА: 491 ден

Нема на залиха

SONAX Xtreme krpa za chistenje i sushenje – 417741

Супер-апсорбирачка крпа со големина XL за темелно чистење и сушење на сите површини на возилото.

Потопете во ладна вода 1-2 минути пред употреба. Темелно измијте ја по употребата, избришете и чувајте ја во кутијата. Секогаш чувајте ја кутијата затворена.

Тежина 0.2 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе