Нема на залиха
Лепак за гуми - Sonax 432300 ЦЕНА: 639 ден
Универзален подмачкувач Sonax - SX90 со распрскувач 474100 ЦЕНА: 200 ден

Одржувач на гуми пена – Sonax 435300

Нема на залиха

Шифра:435300

ЦЕНА: 420 ден

Нема на залиха

Odrzuvac na gumi pena – Sonax 435300

Ги чисти, одржува и заштитува гумите на возилото – сето тоа во една операција. Едноставно напрскајте го на гумите и тоа е се! Ги чисти дури и најизвалканите гуми и го враќа длабокиот сјај и богатата боја кај избледените гуми. Ја одржува гумата еластична и ја заштитува од обелување. Нето: 400 мл.

Тежина 0.458 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Одржувач на гуми пена – Sonax 435300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе