Нема на залиха
Средство против замрзнување и чиста видливост -20 ℃ - Sonax 332341 ЦЕНА: 140 ден
Чистач за стакло - Sonax 338241 ЦЕНА: 299 ден

Отстранувач на катран – Sonax 334200

Нема на залиха

Sku:334200

ЦЕНА: 380 ден

Out of stock

Спореди

Otstranuvac na katran – Sonax 334200

Одстранува темелно и без оштетување дамки од катран и масло и други оделни дамки како и остатоци од лепак. Чисти самостојно без триење и гребење, може да се нанесува од секоја положба. Одстранува остатоци од налепници. Нето: 300 мл.

Weight 0.33 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Отстранувач на катран – Sonax 334200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top