Микрофибер сунѓер Sonax - за бандажи 417541 ЦЕНА: 340 ден
Глина за чистење Sonax 450205 ЦЕНА: 1,220 ден

Еластичен чистач Sonax 417400

Достапен

Шифра:417400

ЦЕНА: 740 ден

Спореди

Elasticen cistac Sonax 417400

Тежина 0.267 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Еластичен чистач Sonax 417400”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе