Нема на залиха
Дизел заштитувач за Common rail системи - Sonax 521100 ЦЕНА: 329 ден
Алкотестер, еднократна употреба 72792 ЦЕНА: 99 ден

Спреј за отстранување инсекти – Sonax 532100

Нема на залиха

Sku:532100

ЦЕНА: 300 ден

Out of stock

Спореди

Sprej za otstranuvanje insekti – Sonax 532100

Специјален чистач за отстранување на инсекти од стаклата, бојата, хромираните и пластичните површини. Иновативната активна формула долго и потполно ја разградува нечистотијата. Тестирана компатибилност за боја и пластика. Идеален за нанесување пред перење на возилото. Нето: 250 мл.

Weight 0.29 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Спреј за отстранување инсекти – Sonax 532100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top