Нема на залиха
Дизел заштитувач за Common rail системи - Sonax 521100 ЦЕНА: 329 ден
Алкотестер, еднократна употреба 72792 ЦЕНА: 99 ден

Спреј за отстранување инсекти – Sonax 532100

Не е достапен

Шифра:532100

ЦЕНА: 300 ден

Нема на залиха

Спореди

Sprej za otstranuvanje insekti – Sonax 532100

Специјален чистач за отстранување на инсекти од стаклата, бојата, хромираните и пластичните површини. Иновативната активна формула долго и потполно ја разградува нечистотијата. Тестирана компатибилност за боја и пластика. Идеален за нанесување пред перење на возилото. Нето: 250 мл.

Тежина 0.29 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Спреј за отстранување инсекти – Sonax 532100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе