МА Средство за чистење на пластика -750мл. - 19072 ЦЕНА: 180 ден
MA Чистач на тапацир 2 во 1 750 мл. - 19051 ЦЕНА: 180 ден

MA Средство за отстранување на инсекти 750мл. – 19054

Има на залиха

Шифра:19054

ЦЕНА: 180 ден

MA Sredstvo za otstranuvanje na insekti 750ml. – 19054

Производ наменет за отстранување на тешки органски нечистотии од стаклени површини, браници, и прозорци.

Специјална формула направена од единсвена комбинација за безбедност кај чуствителните површини. Чисти и го враќа фабричкиот сјај.

Тежина 0.85 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе