SONAX Ракавица микрофибер за миење - 428200 ЦЕНА: 440 ден
SONAX Сунѓер за инсекти - 427141 ЦЕНА: 140 ден

SONAX Сунѓер за нечистотии – 416000

Достапен

Шифра:416000

ЦЕНА: 198 ден

Спореди

SONAX Sunger za necistotii – 416000

 

Специјален сунѓер за отстранување на тврдоглавата нечистотија од пластични делови во внатрешноста на автомобилот.

Тежина 0.020 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе