Нема на залиха
PRAXIS Четка за бандажи двојна - 4229 ЦЕНА: 201 ден
PRAXIS Одмрзнувач за стакло 500 мл. - 100005 ЦЕНА: 212 ден

PRAXIS Одмрзнувач за стакло 750 мл. – 100007

Нема на залиха

Шифра:100007

ЦЕНА: 213 ден

Нема на залиха

PRAXIS Odmrznuvac za staklo 750 ml. – 100007

Ефективен одмрзнувач за стакло со распрскувач. Испрскајте рамномерно на смрзнатото стакло и почекајте да делува.

Потоа отстранете ги остатоците со бришач или со крпа. Целосно го топи мразот, спречува од повторно замрзнување, формира заштитен слој и

не г оштетува гумата и пластиката.

Тежина 0.775 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе