SONAX Кофа за миење автомобили - 495198 ЦЕНА: 2,200 ден
SONAX Мултифунционална четка за чистење - 141798 ЦЕНА: 638 ден

SONAX Гел за сјај за гуми – 500мл. – 235241

Има на залиха

Sku:235241

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

SONAX Gel za sjaj za gumi – 500ml. – 235241
– Дава влажен изглед на сите типови на гуми (висок сјај)
– Специјална формула која што се грижи и ја штити гумата од пукање и избледување
– Едно пакување 50 гуми.

💥SONAX Ceramic spray coating 140 ml.💥
Долгорочна заштита со неколку прскања. Нехнологија на силициум-јаглерод. Овозможува истовремено силно освежување на боите со силно однесување на бисер.

Weight 0.500 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top