PRAXIS Одмрзнувач за стакло 750 мл. - 100007 ЦЕНА: 199 ден
Versaco Раткапни Kristal 13" - 6216 ЦЕНА: 800 ден

PRAXIS Одмрзнувач за стакло 500 мл. – 100005

Има на залиха

Sku:100005

ЦЕНА: 180 ден

Спореди

PRAXIS Odmrznuvac za staklo 500 ml. – 100005
Ефективен одмрзнувач за стакло со распрскувач. Испрскајте рамномерно на смрзнатото стакло и почекајте да делува.
Потоа отстранете ги остатоците со бришач или со крпа. Целосно го топи мразот, спречува од повторно замрзнување, формира заштитен слој и
не г оштетува гумата и пластиката.

Weight 0.530 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed

You may also like…

Back to Top