Попуст
SONAX Xtreme Interior детаиљер - 220400 ЦЕНА: 750 ден
Кровен држач за велосипед HUGY LOCK - 4363 ЦЕНА: Original price was: 2,971 ден.Current price is: 2,399 ден.

СУПЕР СЕТ Прскалка Алта 2000 (пена) + Rich Foam SONAX – 100654

Има на залиха

Шифра:100654

ЦЕНА: Original price was: 2,013 ден.Current price is: 1,812 ден.

SUPER SET Prskalka Alta 2000 (pena) + Rich Foam SONAX – 100654

(Rich foam SONAX)

За густ, долготраен и интензивен слој од пена. Со мирис на шумско овошје..
Активна формула која формира дебел слој пена и интензивно ги отстранува нечистотиите.
Разредете 30-100мл шампон со 1 л. вода. Рачен распрскувач за пена: Измешајте 10-30 ml шампон со 1l вода во садот (во зависност од уредот и млазницата). Може да се користи кај перач под висок притисок, рачен распрскувач и како редовен шампон за рачно перење.
Prskalka ALTA 2000 Viton PENA AL4002 007490

  • Нерѓосувачки челик AISI 316 
  • Безбедносна рачка
  • Вентил кој долго го држи притисокот
  • Распрскувач на пена
  • Макс. капацитет 2 лит
  • Притисок 2 бара

Тежина 1.00 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе