Попуст
Раткапни Versaco Esprit RC BC 14" - 8722 ЦЕНА: 1,100 ден 990 ден
Раткапни Versaco Esprit RC BC 16" - 8746 ЦЕНА: 1,290 ден 1,161 ден

Раткапни Versaco Esprit RC BC 15″ – 8739

Достапен

Шифра:8739

ЦЕНА: 1,160 ден 1,044 ден

Спореди

Ratkapni Versaco Esprit RC BC 15″ – 8739

Тежина 2.20 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco Esprit RC BC 15″ – 8739”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе