Нема на залиха
Раткапни Versaco - Rapid NC 15" 9149 ЦЕНА: 1,050 ден
Раткапни Versaco - Stratos RC 14" 7978 ЦЕНА: 1,000 ден

Раткапни Versaco – Rapid NC 16″ 9156

Не е достапен

Шифра:9156

ЦЕНА: 1,150 ден

Големина: 16"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Rapid NC 16″ 9156

Тежина 2.20 kg
Големина

16"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Rapid NC 16″ 9156”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе