Нема на залиха
Раткапни Versaco - Rapid NC 15" 9149 ЦЕНА: 1,050 ден
Раткапни Versaco - Stratos RC 14" 7978 ЦЕНА: 1,000 ден

Раткапни Versaco – Rapid NC 16″ 9156

Нема на залиха

Шифра:9156

ЦЕНА: 1,150 ден

Големина: 16"

Нема на залиха

Ratkapni Versaco – Rapid NC 16″ 9156

Тежина 2.20 кг
Големина

16"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco – Rapid NC 16″ 9156”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе