Раткапни Versaco - Espirit RC 13" 1815 ЦЕНА: 950 ден
Раткапни Versaco - Espirit RC 15" 1839 ЦЕНА: 1,050 ден

Раткапни Versaco – Espirit RC 14″ 1822

Достапен

Шифра:1822

ЦЕНА: 1,000 ден

Големина: 14"
Спореди

Ratkapni Versaco – Espirit RC 14″ 1822

Тежина 1.95 kg
Големина

14"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Espirit RC 14″ 1822”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе