Раткапни Versaco - Comfort 15" 8382 ЦЕНА: 800 ден
Гумени патосници Gumex - Peugeot 306 213099 ЦЕНА: 1,440 ден

Раткапни Versaco – Comfort 16″ 5837

Достапен

Шифра:5837

ЦЕНА: 900 ден

Големина: 16"
Спореди

Ratkapni Versaco – Comfort 16″ 5837

Тежина 2.20 kg
Боја

Силвер

Големина

16"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Comfort 16″ 5837”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе