Нема на залиха
Раткапни Versaco - Kristal 16" 952 ЦЕНА: 1,150 ден
Раткапни Versaco - Rapid NC 15" 9149 ЦЕНА: 1,050 ден

Раткапни Versaco – Rapid NC 14″ 9132

Не е достапен

Шифра:9132

ЦЕНА: 1,000 ден

Големина: 14"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Rapid NC 14″ 9132

Тежина 1.60 kg
Големина

14"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Rapid NC 14″ 9132”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе