Попуст
Раткапни Versaco Esprit RC BC 15" - 8739 ЦЕНА: 1,160 ден 1,044 ден
Раткапни Versaco Rapid NC SB 14" - 8968 ЦЕНА: 1,100 ден 990 ден

Раткапни Versaco Esprit RC BC 16″ – 8746

Достапен

Шифра:8746

ЦЕНА: 1,290 ден 1,161 ден

Спореди

Ratkapni Versaco Esprit RC BC 16″ – 8746

Тежина 2.50 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco Esprit RC BC 16″ – 8746”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе