Раткапни Versaco - Spirit 14" 8177 ЦЕНА: 700 ден
Раткапни Versaco - Espirit RC 13" 1815 ЦЕНА: 950 ден

Раткапни Versaco – Spirit 15″ 8290

Достапен

Шифра:8290

ЦЕНА: 800 ден

Големина: 15"
Спореди

Ratkapni Versaco – Spirit 15″ 8290

Тежина 2.00 kg
Големина

15"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Spirit 15″ 8290”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе