Раткапни Versaco – Stratos RC 15″ 7985 ЦЕНА: 1,050 ден
Раткапни Versaco Esprit RC BC 15" - 8739 ЦЕНА: 1,160 ден

Раткапни Versaco Esprit RC BC 14″ – 8722

Достапен

Шифра:8722

ЦЕНА: 1,100 ден

Големина: 14"
Спореди

Ratkapni Versaco Esprit RC BC 14″ – 8722

Тежина 2.00 kg
Големина

14"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco Esprit RC BC 14″ – 8722”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе