Раткапни Versaco - Dynamic 13" 8153 ЦЕНА: 650 ден
Раткапни Versaco - Spirit 14" 8177 ЦЕНА: 700 ден

Раткапни Versaco – Spirit 13″ 8054

Достапен

Шифра:8054

ЦЕНА: 600 ден

Големина: 13"
Спореди

Ratkapni Versaco – Spirit 13″ 8054

Тежина 1.60 kg
Големина

13"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Spirit 13″ 8054”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе