Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 30 - 92030 ЦЕНА: 1,067 ден
Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 130 - 99891 ЦЕНА: 1,267 ден

Ланци за снег Praxis – 12mm- тип 40 – 99882

Достапен

Шифра:99882

ЦЕНА: 1,200 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 12 mm- tip- 40 – 99882

Тежина 3 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 12mm- тип 40 – 99882”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе