Ланци за снег 4WD - Praxis 410-245 - 99269 ЦЕНА: 2,630 ден3,298 ден
Ланци за снег 4WD - Praxis 460-255 - 99271 ЦЕНА: 2,630 ден3,298 ден

Ланци за снег 4WD – Praxis 450-250 – 99270

Достапен

Шифра:99270

ЦЕНА: 2,630 ден3,298 ден

Clear selection
Спореди

Lanci za sneg Praxis – 4WD 450-250 – 99270

Тежина 9.8 kg
Ланци дим

Ланци 4wd 380-225, Ланци 4wd 390-230, Ланци 4wd 400-240, Ланци 4wd 410-245, Ланци 4wd 450-250, Ланци 4wd 460-255, Ланци 4wd 470-260, Ланци 4wd 480-265, Ланци 4wd 490-270

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег 4WD – Praxis 450-250 – 99270”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе