Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 70 - 92070 ЦЕНА: 1,133 ден
Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 90 - 92090 ЦЕНА: 1,133 ден

Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 80 – 92080

5 Достапни

Шифра:92080

ЦЕНА: 1,133 ден

5 Достапни

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 9 mm- tip- 80-92080

Тежина 3.4 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 80 – 92080”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе