Ланци за снег Praxis - 12mm- тип 40 - 99882 ЦЕНА: 1,400 ден
Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 50 - 99883 ЦЕНА: 1,400 ден

Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 130 – 99891

Достапен

Шифра:99891

ЦЕНА: 1,400 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 12 mm- tip- 130 – 99891

Тежина 3.440 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 130 – 99891”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе