Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 80 - 92080 ЦЕНА: 1,260 ден
Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 100 - 92100 ЦЕНА: 1,260 ден

Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 90 – 92090

Достапен

Шифра:92090

ЦЕНА: 1,260 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 9 mm- tip- 90-92090

Тежина 3.54 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 90 – 92090”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе